Profesjonalnie wykonany projekt baru gastronomicznego

Projekt technologiczny baru gastronomicznego

Nasza dziedzina to wykonywanie profesjonalnych oraz kompleksowych projektów technologicznych, w realizacji których jesteśmy fachowcami. Wykonujemy projekty na zlecenie instytucji państwowych np. domów pomocy społecznej, kuchni w przedszkolach i szkołach, kuchni w szpitalach, a także u prywatnych przedsiębiorców i inwestorów w bar gastronomicznyzakresie kuchni restauracyjnych, barów, kantyn pracowniczych, pizzerii oraz wielu innych. Wszystkie tworzone przez nas projekty technologiczne są odpowiednie zorganizowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Z nami projekt małego baru gastronomicznego lub dużej restauracji przebiegnie szybko i sprawne. Znamy się na tym na najwyższym poziomie.

Kompleksowe projekty barów

W zakres naszych obowiązków wchodzi zarówno przygotowanie projektu baru, jak i wszelkie formalności związane z projektem technologicznym lokalu gastronomicznego. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa, przepisami BHP, w oparciu o rzeczywiste potrzeby inwestora a przede wszystkim zgodnie z przepisami higienicznym. mały bar gastronomicznyPozwala to na pozytywne opiniowanie przez SANEPID. Projekt tworzymy pozostając w ścisłym kontakcie z klientem. Największą uwagę skupiamy na jego potrzebach, tak by stworzyć idealny projekt małego baru gastronomicznego czy też kuchni hotelowej. Nasi klienci mają zagwarantowanie, że obsługa będzie realizowana uczciwie i rzetelnie.

Projekty małego baru gastronomicznego

Korzystając z usług naszej firmy mają Państwo możliwość zrealizowania projektu baru małego jak i dużego. Każde pomieszczenie gastronomiczne wymaga przemyślenia i aranżacji, która będzie nie tylko estetyczna i zgodna z wymaganiami Sanepidu, ale przede wszystkim będzie funkcjonalna dla obsługi klientów. jak wykonać projekt baru?Niewielki błąd na poziomie projektu może spowodować opóźnienie w jego realizacji lub doprowadzić do kosztów wynikających z przygotowanych czy modernizowanych pomieszczeń. Projekt małego baru gastronomicznego jest równie wymagający, jak projekty barów dużych na większych przestrzeniach. Mały metraż ma ograniczenia, które w przypadku sprzętu gastronomicznego stanowią istotną barierę. Na szczęście nie boimy się wyzwań, dlatego każdy projekt wykonamy równie profesjonalnie! Projekt baru? Proszę bardzo – nic prostszego!

Profesjonalnie wykonany projekt baru gastronomicznego

Projekt technologiczny baru gastronomicznego powinien być wykonany przed rozpoczęciem remontu, w ścisłej współpracy z architektem i projektem aranżacyjnym. profesjonalny projekt baru gastronomicznegoTakie działanie pozwoli uniknąć ewentualnych komplikacji i sprawi, że bar swoim wyglądem będzie zadowalał oraz spełniał zakładane wymogi stylizacyjne, ale również i funkcjonalne. Ważne by ekipa budowlana wiedziała, gdzie powinny się znajdować odpowiednie meble i urządzenia oraz gdzie najlepiej umiejscowić przyłącza, aby instalacja nie wadziła konstrukcji dostarczanych elementów.

Realizacją projektów technologicznych zajmuje się Parima Project